Umów się na wizytę:
+48 71 359 19 18
+48 71 359 17 10
klinika stomatologiczna wrocław


Zabiegi wykonuje europejski członkonek Uniwersytetu Los Angeles w Kaliforni (USA) lek. stom. Ewa Świech i lek. stom. Leszek Lasocki z zespołem.

www.ucla.eduLekarze stomatolodzy Ewa Świech i Leszek Lasocki ukończyli europejski Master Program for Implant Dentistry w międzynarodowym Instytucie Edukacji Stomatologicznej. Instytut zrzesza najlepszych wykładowców i renomowane kliniki z USA, Europy, Australi i Azjii edukuje specjalistów w ponad 100 krajach na całym świecie.

www.globalinstituteonline.com

Klinika stomatologiczna LIVE DENT

Prywatna Klinika Stomatologiczna LIVE-DENT Sp. z o. o. nieprzerwanie od 1992 roku świadczy Państwu usługi stomatologiczne na najwyższym światowym poziomie.

Klinika stomatologiczna została założona we Wrocławiu przez lekarza stomatologa Ewę Świech, europejskiego członka Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles (UCLA), stomatolog, która może się także poszczycić certyfikatami innych światowych ośrodków szkoleniowych takich jak: Montreal w Kanadzie, Tel-Aviv w Izraelu, Berno, Zurich w Szwajcarii, Frankfurt w Niemczech czy Amsterdam w Holandii.

Personel lekarski jak i techniczny również podnosi swoje kwalifikacje zawodowe- stale uczestnicząc w międzynarodowych szkoleniach i sympozjach. Dzięki temu pacjenci mogą z pełnym zaufaniem oddać się w ręce stomatologów specjalistów i na miejscu uzyskać od nich pomoc oraz wyczerpujące informacje z zakresu wszystkich działów stomatologii tj.: Od samego początku istnienia kliniki właściciel firmy stomatolog Ewa Świech położyła nacisk na rozwój nowoczesnej chirurgii, wprowadzając do oferty - jako jedna z pierwszych w Polsce - wszczepy stomatologiczne, czyli implanty.

Stworzone zostało centrum implantologii, w którym zainteresowany tym tematem pacjent może zapoznać się z przebiegiem leczenia, technicznymi aspektami systemów implantologicznych oraz z możliwościami oprotezowania.

Dodatkowym atutem firmy jest posiadanie własnej, nowoczesnej pracowni techniki dentystycznej. Pozwala to na wykonanie uzupełnień protetycznych w możliwie najkrótszym czasie, podnosi komfort i jakość usług oraz pozwala sprostać stale rosnącym wymaganiom pacjentów.

Szczególnie ważna jest współpraca pomiędzy technikiem dentystycznym, stomatologiem i pacjentem - który współuczestniczy w podejmowaniu decyzji.
Wszystkie zabiegi stomatologiczne wykonywane są bezbólowo w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym (narkozie) pod pełną opieką zespołu anestezjologicznego. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, możliwe są konsultacje z innymi specjalistami stale współpracującymi z kliniką, aby zabiegi przebiegały bez zbędnego ryzyka.

Personel Prywatnej Kliniki Stomatologicznej LIVE-DENT pragnie zapewnić Państwa, że dołoży wszelkich starań, aby spotkania przebiegały w miłej atmosferze, mając nadzieję, iż obdarzą nas Państwo pełnym zaufaniem, a każda następna wizyta będzie mniej stresogenna.
Prywatna Klinika Stomatologiczna LIVE-DENT oraz Centrum Implantologii, ul. Młodych Techników 7,
53-647 Wrocław, tel. + 48 71 359 19 18, tel. +48 71 359 17 10, e-mail: rejestracja@livedent.pl

 Gabinet stomatologiczny przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.
facebook