Umów się na wizytę:
+48 71 359 19 18
+48 71 359 17 10

Czy wiesz że...

podstawą rozwoju współczesnej implantologii była osteointegracja odkryta przez prof. Braenemark'a w 1952 roku. Osteointegracja oznacza powstanie trwałego połączenia pomiędzy żywą tkanką kostną i ciałem obcym, w stomatologii implantem wykonanym z tytanu. Obecny stan wiedzy pozwala modyfikować powierzchnię implantu różnymi metodami, minimali- zując niepowodzenia i skracając czas oczekiwania na ten fenomen.

Pasty do zębów

  • Pasta do zębów Gum Original White to wyjątkowa kompozycja krzemionkowych mikroperełek, związków usuwających przebarwienia (Stain Clear System), fluorku sodu (1490 ppm NaF). Najlepsze działanie pasty uzyskuje się w połączeniu ze szczoteczką Sonic, której wibracje dodatkowo wspomagają efekt pienienia się pasty, jej penetrację w trudno dostępne miejsca i nierówności na powierzchni zębów. Pasta przeznaczona jest do codziennej higieny. Pasta jest również uzupełnieniem zestawu Original White.

  • Pasta do zębów Gum SensiVital ma postać żelu. W jej składzie znajduje się wyciąg z aloesu, prowitamina B5, witamina E, azotan potasu, izomalt oraz fluor. Związki te działają w sposób ochronny na przyzębie i wykazują działanie zmniejszające nadwrażliwość zębów. Pasta jest również uzupełnieniem zestawu SensiVital.

  • Pasta do zębów Gum Protect Plus została stworzona do ochrony zębów przed próchnicą. Zawiera fluor i tlenek cynku, których jednoczesne działanie podnosi odporność zębów na obecność kwasów i zmniejsza utratę wapnia. Zawiera dodatkowo izomalt czyli syntetyczny cukier, który poprawia wychwyt fluoru i mineralizacje szkliwa. W składzie znajdują się również prowitamina B5 i witamina E, jako komponenty poprawiające ogólną kondycję dziąseł.

Prywatna Klinika Stomatologiczna LIVE-DENT oraz Centrum Implantologii, ul. Młodych Techników 7,
53-647 Wrocław, tel. + 48 71 359 19 18, tel. +48 71 359 17 10, e-mail: rejestracja@livedent.pl

 Gabinet stomatologiczny przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych.
facebook